Gratis bingo pengar

Spela Gratisbingo utan insättning

1x2, betting, engelsk fotboll, odds och spel, spelschema, sport, sportbetting

Spelschema League One 2019

Spelschema League One 2019 – 2020

Spelschema League One 2019Spelschema för Engelska League one Säsongen 2019 – 2020 

Säsongen inleds den 3 augusti 2019 och pågår fram till den 3 maj 2020.

Lincoln City , Bury , Milton Keynes Dons och Tranmere Rovers tog klivet upp från League Two  säsongen 2018/2019 .

Medans Rotherham United , Bolton Wanderers och Ipswich Town flyttades ned från The Championship .

 

Spelschemat  League one 2019/2020

Omgång 1
03.08. 16:00 AFC Wimbledon Rotherham
03.08. 16:00 Blackpool Bristol Rovers
03.08. 16:00 Burton Ipswich
03.08. 16:00 Bury Milton Keynes
03.08. 16:00 Coventry Southend
03.08. 16:00 Doncaster Gillingham FC
03.08. 16:00 Lincoln Accrington
03.08. 16:00 Peterborough Fleetwood
03.08. 16:00 Shrewsbury Portsmouth
03.08. 16:00 Sunderland Oxford Utd
03.08. 16:00 Tranmere Rochdale
03.08. 16:00 Wycombe Bolton
Omgång 2
10.08. 16:00 Accrington Bury
10.08. 16:00 Bolton Coventry
10.08. 16:00 Bristol Rovers Wycombe
10.08. 16:00 Fleetwood AFC Wimbledon
10.08. 16:00 Gillingham FC Burton
10.08. 16:00 Ipswich Sunderland
10.08. 16:00 Milton Keynes Shrewsbury
10.08. 16:00 Oxford Utd Peterborough
10.08. 16:00 Portsmouth Tranmere
10.08. 16:00 Rochdale Doncaster
10.08. 16:00 Rotherham Lincoln
10.08. 16:00 Southend Blackpool
Omgång 3
17.08. 13:30 Sunderland Portsmouth
17.08. 16:00 AFC Wimbledon Accrington
17.08. 16:00 Blackpool Oxford Utd
17.08. 16:00 Burton Rotherham
17.08. 16:00 Bury Gillingham FC
17.08. 16:00 Coventry Bristol Rovers
17.08. 16:00 Doncaster Fleetwood
17.08. 16:00 Lincoln Southend
17.08. 16:00 Peterborough Ipswich
17.08. 16:00 Shrewsbury Rochdale
17.08. 16:00 Tranmere Bolton
17.08. 16:00 Wycombe Milton Keynes
Omgång 4
20.08. 20:45 Accrington Shrewsbury
20.08. 20:45 Bristol Rovers Tranmere
20.08. 20:45 Fleetwood Wycombe
20.08. 20:45 Gillingham FC Blackpool
20.08. 20:45 Ipswich AFC Wimbledon
20.08. 20:45 Milton Keynes Lincoln
20.08. 20:45 Oxford Utd Burton
20.08. 20:45 Portsmouth Coventry
20.08. 20:45 Rochdale Sunderland
20.08. 20:45 Rotherham Bury
20.08. 20:45 Southend Peterborough
20.08. 21:00 Bolton Doncaster
Omgång 5
24.08. 13:30 Portsmouth Rotherham
24.08. 16:00 Bolton Ipswich
24.08. 16:00 Bristol Rovers Oxford Utd
24.08. 16:00 Coventry Gillingham FC
24.08. 16:00 Doncaster Lincoln
24.08. 16:00 Fleetwood Accrington
24.08. 16:00 Milton Keynes Peterborough
24.08. 16:00 Rochdale Blackpool
24.08. 16:00 Shrewsbury Burton
24.08. 16:00 Sunderland AFC Wimbledon
24.08. 16:00 Tranmere Bury
24.08. 16:00 Wycombe Southend
Omgång 6
31.08. 16:00 Accrington Milton Keynes
31.08. 16:00 AFC Wimbledon Wycombe
31.08. 16:00 Blackpool Portsmouth
31.08. 16:00 Burton Bristol Rovers
31.08. 16:00 Bury Doncaster
31.08. 16:00 Gillingham FC Bolton
31.08. 16:00 Ipswich Shrewsbury
31.08. 16:00 Lincoln Fleetwood
31.08. 16:00 Oxford Utd Coventry
31.08. 16:00 Peterborough Sunderland
31.08. 16:00 Rotherham Tranmere
31.08. 16:00 Southend Rochdale
Omgång 7
07.09. 13:00 Milton Keynes AFC Wimbledon
07.09. 16:00 Bristol Rovers Accrington
07.09. 16:00 Coventry Blackpool
07.09. 16:00 Doncaster Rotherham
07.09. 16:00 Fleetwood Oxford Utd
07.09. 16:00 Portsmouth Southend
07.09. 16:00 Rochdale Ipswich
07.09. 16:00 Shrewsbury Peterborough
07.09. 16:00 Sunderland Burton
07.09. 16:00 Tranmere Gillingham FC
07.09. 16:00 Wycombe Lincoln
08.09. 13:00 Bolton Bury
Omgång 8
14.09. 16:00 Accrington Sunderland
14.09. 16:00 AFC Wimbledon Shrewsbury
14.09. 16:00 Blackpool Milton Keynes
14.09. 16:00 Burton Coventry
14.09. 16:00 Bury Portsmouth
14.09. 16:00 Gillingham FC Wycombe
14.09. 16:00 Ipswich Doncaster
14.09. 16:00 Lincoln Bristol Rovers
14.09. 16:00 Oxford Utd Tranmere
14.09. 16:00 Peterborough Rochdale
14.09. 16:00 Rotherham Bolton
14.09. 16:00 Southend Fleetwood
Omgång 9
17.09. 20:45 Bristol Rovers Gillingham FC
17.09. 20:45 Coventry AFC Wimbledon
17.09. 20:45 Doncaster Blackpool
17.09. 20:45 Fleetwood Bury
17.09. 20:45 Milton Keynes Ipswich
17.09. 20:45 Portsmouth Burton
17.09. 20:45 Rochdale Lincoln
17.09. 20:45 Shrewsbury Southend
17.09. 20:45 Sunderland Rotherham
17.09. 20:45 Tranmere Peterborough
17.09. 20:45 Wycombe Accrington
17.09. 21:00 Bolton Oxford Utd
Omgång 10
21.09. 16:00 Accrington Blackpool
21.09. 16:00 AFC Wimbledon Bristol Rovers
21.09. 16:00 Bolton Sunderland
21.09. 16:00 Bury Coventry
21.09. 16:00 Doncaster Peterborough
21.09. 16:00 Fleetwood Rochdale
21.09. 16:00 Gillingham FC Ipswich
21.09. 16:00 Lincoln Oxford Utd
21.09. 16:00 Milton Keynes Southend
21.09. 16:00 Rotherham Shrewsbury
21.09. 16:00 Tranmere Burton
21.09. 16:00 Wycombe Portsmouth
Omgång 11
27.09. 20:45 Blackpool Lincoln
27.09. 20:45 Burton Bury
28.09. 16:00 Bristol Rovers Rotherham
28.09. 16:00 Coventry Doncaster
28.09. 16:00 Ipswich Tranmere
28.09. 16:00 Oxford Utd Gillingham FC
28.09. 16:00 Peterborough AFC Wimbledon
28.09. 16:00 Portsmouth Bolton
28.09. 16:00 Rochdale Wycombe
28.09. 16:00 Shrewsbury Fleetwood
28.09. 16:00 Southend Accrington
28.09. 16:00 Sunderland Milton Keynes
Omgång 12
05.10. 16:00 Accrington Oxford Utd
05.10. 16:00 AFC Wimbledon Rochdale
05.10. 16:00 Bolton Blackpool
05.10. 16:00 Bury Bristol Rovers
05.10. 16:00 Doncaster Portsmouth
05.10. 16:00 Fleetwood Ipswich
05.10. 16:00 Gillingham FC Southend
05.10. 16:00 Lincoln Sunderland
05.10. 16:00 Milton Keynes Burton
05.10. 16:00 Rotherham Coventry
05.10. 16:00 Tranmere Shrewsbury
05.10. 16:00 Wycombe Peterborough
Omgång 13
12.10. 16:00 Blackpool Rotherham
12.10. 16:00 Bristol Rovers Milton Keynes
12.10. 16:00 Burton Bolton
12.10. 16:00 Coventry Tranmere
12.10. 16:00 Ipswich Wycombe
12.10. 16:00 Oxford Utd Doncaster
12.10. 16:00 Peterborough Lincoln
12.10. 16:00 Portsmouth Gillingham FC
12.10. 16:00 Rochdale Accrington
12.10. 16:00 Shrewsbury Bury
12.10. 16:00 Southend AFC Wimbledon
12.10. 16:00 Sunderland Fleetwood
Omgång 14
18.10. 20:45 Lincoln Shrewsbury
18.10. 20:45 Tranmere Southend
19.10. 16:00 Accrington Ipswich
19.10. 16:00 AFC Wimbledon Portsmouth
19.10. 16:00 Bolton Rochdale
19.10. 16:00 Bury Blackpool
19.10. 16:00 Doncaster Bristol Rovers
19.10. 16:00 Fleetwood Burton
19.10. 16:00 Gillingham FC Peterborough
19.10. 16:00 Milton Keynes Coventry
19.10. 16:00 Rotherham Oxford Utd
19.10. 16:00 Wycombe Sunderland
Omgång 15
22.10. 20:45 Blackpool Wycombe
22.10. 20:45 Bristol Rovers Bolton
22.10. 20:45 Burton AFC Wimbledon
22.10. 20:45 Ipswich Rotherham
22.10. 20:45 Oxford Utd Bury
22.10. 20:45 Peterborough Accrington
22.10. 20:45 Portsmouth Lincoln
22.10. 20:45 Rochdale Milton Keynes
22.10. 20:45 Shrewsbury Gillingham FC
22.10. 20:45 Southend Doncaster
22.10. 20:45 Sunderland Tranmere
23.10. 20:45 Coventry Fleetwood
Omgång 16
26.10. 16:00 Accrington Gillingham FC
26.10. 16:00 Bristol Rovers Portsmouth
26.10. 16:00 Burton Blackpool
26.10. 16:00 Bury AFC Wimbledon
26.10. 16:00 Fleetwood Milton Keynes
26.10. 16:00 Lincoln Bolton
26.10. 16:00 Oxford Utd Rochdale
26.10. 16:00 Peterborough Coventry
26.10. 16:00 Rotherham Wycombe
26.10. 16:00 Shrewsbury Sunderland
26.10. 16:00 Southend Ipswich
26.10. 16:00 Tranmere Doncaster
Omgång 17
02.11. 16:00 AFC Wimbledon Lincoln
02.11. 16:00 Blackpool Peterborough
02.11. 16:00 Bolton Fleetwood
02.11. 16:00 Coventry Accrington
02.11. 16:00 Doncaster Burton
02.11. 16:00 Gillingham FC Rotherham
02.11. 16:00 Ipswich Bury
02.11. 16:00 Milton Keynes Tranmere
02.11. 16:00 Portsmouth Oxford Utd
02.11. 16:00 Rochdale Bristol Rovers
02.11. 16:00 Sunderland Southend
02.11. 16:00 Wycombe Shrewsbury
Omgång 18
16.11. 16:00 Blackpool AFC Wimbledon
16.11. 16:00 Bolton Milton Keynes
16.11. 16:00 Bristol Rovers Sunderland
16.11. 16:00 Burton Southend
16.11. 16:00 Bury Peterborough
16.11. 16:00 Coventry Rochdale
16.11. 16:00 Doncaster Shrewsbury
16.11. 16:00 Gillingham FC Lincoln
16.11. 16:00 Oxford Utd Ipswich
16.11. 16:00 Portsmouth Fleetwood
16.11. 16:00 Rotherham Accrington
16.11. 16:00 Tranmere Wycombe
Omgång 19
23.11. 16:00 Accrington Bolton
23.11. 16:00 AFC Wimbledon Gillingham FC
23.11. 16:00 Fleetwood Tranmere
23.11. 16:00 Ipswich Blackpool
23.11. 16:00 Lincoln Bury
23.11. 16:00 Milton Keynes Rotherham
23.11. 16:00 Peterborough Burton
23.11. 16:00 Rochdale Portsmouth
23.11. 16:00 Shrewsbury Bristol Rovers
23.11. 16:00 Southend Oxford Utd
23.11. 16:00 Sunderland Coventry
23.11. 16:00 Wycombe Doncaster
Omgång 20
07.12. 16:00 Blackpool Fleetwood
07.12. 16:00 Bolton AFC Wimbledon
07.12. 16:00 Bristol Rovers Southend
07.12. 16:00 Burton Lincoln
07.12. 16:00 Bury Wycombe
07.12. 16:00 Doncaster Milton Keynes
07.12. 16:00 Gillingham FC Sunderland
07.12. 16:00 Oxford Utd Shrewsbury
07.12. 16:00 Portsmouth Peterborough
07.12. 16:00 Rotherham Rochdale
07.12. 16:00 Tranmere Accrington
08.12. 16:00 Coventry Ipswich
Omgång 21
14.12. 16:00 Accrington Portsmouth
14.12. 16:00 AFC Wimbledon Doncaster
14.12. 16:00 Fleetwood Gillingham FC
14.12. 16:00 Ipswich Bristol Rovers
14.12. 16:00 Lincoln Tranmere
14.12. 16:00 Milton Keynes Oxford Utd
14.12. 16:00 Peterborough Bolton
14.12. 16:00 Rochdale Bury
14.12. 16:00 Shrewsbury Coventry
14.12. 16:00 Southend Rotherham
14.12. 16:00 Sunderland Blackpool
14.12. 16:00 Wycombe Burton
Omgång 22
21.12. 16:00 Blackpool Shrewsbury
21.12. 16:00 Bolton Southend
21.12. 16:00 Bristol Rovers Peterborough
21.12. 16:00 Burton Rochdale
21.12. 16:00 Bury Sunderland
21.12. 16:00 Coventry Lincoln
21.12. 16:00 Doncaster Accrington
21.12. 16:00 Gillingham FC Milton Keynes
21.12. 16:00 Oxford Utd Wycombe
21.12. 16:00 Portsmouth Ipswich
21.12. 16:00 Rotherham Fleetwood
21.12. 16:00 Tranmere AFC Wimbledon
Omgång 23
26.12. 16:00 Blackpool Accrington
26.12. 16:00 Bristol Rovers AFC Wimbledon
26.12. 16:00 Burton Tranmere
26.12. 16:00 Coventry Bury
26.12. 16:00 Ipswich Gillingham FC
26.12. 16:00 Oxford Utd Lincoln
26.12. 16:00 Peterborough Doncaster
26.12. 16:00 Portsmouth Wycombe
26.12. 16:00 Rochdale Fleetwood
26.12. 16:00 Shrewsbury Rotherham
26.12. 16:00 Southend Milton Keynes
26.12. 16:00 Sunderland Bolton
Omgång 24
29.12. 16:00 Accrington Burton
29.12. 16:00 AFC Wimbledon Oxford Utd
29.12. 16:00 Bolton Shrewsbury
29.12. 16:00 Bury Southend
29.12. 16:00 Doncaster Sunderland
29.12. 16:00 Fleetwood Bristol Rovers
29.12. 16:00 Gillingham FC Rochdale
29.12. 16:00 Lincoln Ipswich
29.12. 16:00 Milton Keynes Portsmouth
29.12. 16:00 Rotherham Peterborough
29.12. 16:00 Tranmere Blackpool
29.12. 16:00 Wycombe Coventry
Omgång 25
01.01. 16:00 Accrington Rochdale
01.01. 16:00 AFC Wimbledon Southend
01.01. 16:00 Bolton Burton
01.01. 16:00 Bury Shrewsbury
01.01. 16:00 Doncaster Oxford Utd
01.01. 16:00 Fleetwood Sunderland
01.01. 16:00 Gillingham FC Portsmouth
01.01. 16:00 Lincoln Peterborough
01.01. 16:00 Milton Keynes Bristol Rovers
01.01. 16:00 Rotherham Blackpool
01.01. 16:00 Tranmere Coventry
01.01. 16:00 Wycombe Ipswich
Omgång 26
04.01. 16:00 Blackpool Bolton
04.01. 16:00 Bristol Rovers Bury
04.01. 16:00 Burton Milton Keynes
04.01. 16:00 Coventry Rotherham
04.01. 16:00 Ipswich Fleetwood
04.01. 16:00 Oxford Utd Accrington
04.01. 16:00 Peterborough Wycombe
04.01. 16:00 Portsmouth Doncaster
04.01. 16:00 Rochdale AFC Wimbledon
04.01. 16:00 Shrewsbury Tranmere
04.01. 16:00 Southend Gillingham FC
04.01. 16:00 Sunderland Lincoln
Omgång 27
11.01. 16:00 Blackpool Bury
11.01. 16:00 Bristol Rovers Doncaster
11.01. 16:00 Burton Fleetwood
11.01. 16:00 Coventry Milton Keynes
11.01. 16:00 Ipswich Accrington
11.01. 16:00 Oxford Utd Rotherham
11.01. 16:00 Peterborough Gillingham FC
11.01. 16:00 Portsmouth AFC Wimbledon
11.01. 16:00 Rochdale Bolton
11.01. 16:00 Shrewsbury Lincoln
11.01. 16:00 Southend Tranmere
11.01. 16:00 Sunderland Wycombe
Omgång 28
18.01. 16:00 Accrington Southend
18.01. 16:00 AFC Wimbledon Peterborough
18.01. 16:00 Bolton Portsmouth
18.01. 16:00 Bury Burton
18.01. 16:00 Doncaster Coventry
18.01. 16:00 Fleetwood Shrewsbury
18.01. 16:00 Gillingham FC Oxford Utd
18.01. 16:00 Lincoln Blackpool
18.01. 16:00 Milton Keynes Sunderland
18.01. 16:00 Rotherham Bristol Rovers
18.01. 16:00 Tranmere Ipswich
18.01. 16:00 Wycombe Rochdale
Omgång 29
24.01. 20:45 Southend Bury
25.01. 16:00 Blackpool Tranmere
25.01. 16:00 Bristol Rovers Fleetwood
25.01. 16:00 Burton Accrington
25.01. 16:00 Coventry Wycombe
25.01. 16:00 Ipswich Lincoln
25.01. 16:00 Oxford Utd AFC Wimbledon
25.01. 16:00 Peterborough Rotherham
25.01. 16:00 Portsmouth Milton Keynes
25.01. 16:00 Rochdale Gillingham FC
25.01. 16:00 Shrewsbury Bolton
25.01. 16:00 Sunderland Doncaster
Omgång 30
28.01. 20:45 Accrington Peterborough
28.01. 20:45 AFC Wimbledon Burton
28.01. 20:45 Bury Oxford Utd
28.01. 20:45 Doncaster Southend
28.01. 20:45 Fleetwood Coventry
28.01. 20:45 Gillingham FC Shrewsbury
28.01. 20:45 Lincoln Portsmouth
28.01. 20:45 Milton Keynes Rochdale
28.01. 20:45 Rotherham Ipswich
28.01. 20:45 Tranmere Sunderland
28.01. 20:45 Wycombe Blackpool
28.01. 21:00 Bolton Bristol Rovers
Omgång 31
01.02. 16:00 Accrington AFC Wimbledon
01.02. 16:00 Bolton Tranmere
01.02. 16:00 Bristol Rovers Coventry
01.02. 16:00 Fleetwood Doncaster
01.02. 16:00 Gillingham FC Bury
01.02. 16:00 Ipswich Peterborough
01.02. 16:00 Milton Keynes Wycombe
01.02. 16:00 Oxford Utd Blackpool
01.02. 16:00 Portsmouth Sunderland
01.02. 16:00 Rochdale Shrewsbury
01.02. 16:00 Rotherham Burton
01.02. 16:00 Southend Lincoln
Omgång 32
07.02. 20:45 Lincoln Rotherham
08.02. 16:00 AFC Wimbledon Fleetwood
08.02. 16:00 Blackpool Southend
08.02. 16:00 Burton Gillingham FC
08.02. 16:00 Bury Accrington
08.02. 16:00 Coventry Bolton
08.02. 16:00 Doncaster Rochdale
08.02. 16:00 Peterborough Oxford Utd
08.02. 16:00 Shrewsbury Milton Keynes
08.02. 16:00 Sunderland Ipswich
08.02. 16:00 Tranmere Portsmouth
08.02. 16:00 Wycombe Bristol Rovers
Omgång 33
11.02. 20:45 AFC Wimbledon Ipswich
11.02. 20:45 Blackpool Gillingham FC
11.02. 20:45 Burton Oxford Utd
11.02. 20:45 Bury Rotherham
11.02. 20:45 Coventry Portsmouth
11.02. 20:45 Doncaster Bolton
11.02. 20:45 Lincoln Milton Keynes
11.02. 20:45 Peterborough Southend
11.02. 20:45 Shrewsbury Accrington
11.02. 20:45 Sunderland Rochdale
11.02. 20:45 Tranmere Bristol Rovers
11.02. 20:45 Wycombe Fleetwood
Omgång 34
15.02. 16:00 Accrington Lincoln
15.02. 16:00 Bolton Wycombe
15.02. 16:00 Bristol Rovers Blackpool
15.02. 16:00 Fleetwood Peterborough
15.02. 16:00 Gillingham FC Doncaster
15.02. 16:00 Ipswich Burton
15.02. 16:00 Milton Keynes Bury
15.02. 16:00 Oxford Utd Sunderland
15.02. 16:00 Portsmouth Shrewsbury
15.02. 16:00 Rochdale Tranmere
15.02. 16:00 Rotherham AFC Wimbledon
15.02. 16:00 Southend Coventry
Omgång 35
22.02. 16:00 Accrington Rotherham
22.02. 16:00 AFC Wimbledon Blackpool
22.02. 16:00 Fleetwood Portsmouth
22.02. 16:00 Ipswich Oxford Utd
22.02. 16:00 Lincoln Gillingham FC
22.02. 16:00 Milton Keynes Bolton
22.02. 16:00 Peterborough Bury
22.02. 16:00 Rochdale Coventry
22.02. 16:00 Shrewsbury Doncaster
22.02. 16:00 Southend Burton
22.02. 16:00 Sunderland Bristol Rovers
22.02. 16:00 Wycombe Tranmere
Omgång 36
29.02. 16:00 Blackpool Ipswich
29.02. 16:00 Bolton Accrington
29.02. 16:00 Bristol Rovers Shrewsbury
29.02. 16:00 Burton Peterborough
29.02. 16:00 Bury Lincoln
29.02. 16:00 Coventry Sunderland
29.02. 16:00 Doncaster Wycombe
29.02. 16:00 Gillingham FC AFC Wimbledon
29.02. 16:00 Oxford Utd Southend
29.02. 16:00 Portsmouth Rochdale
29.02. 16:00 Rotherham Milton Keynes
29.02. 16:00 Tranmere Fleetwood
Omgång 37
07.03. 16:00 Accrington Tranmere
07.03. 16:00 AFC Wimbledon Bolton
07.03. 16:00 Fleetwood Blackpool
07.03. 16:00 Ipswich Coventry
07.03. 16:00 Lincoln Burton
07.03. 16:00 Milton Keynes Doncaster
07.03. 16:00 Peterborough Portsmouth
07.03. 16:00 Rochdale Rotherham
07.03. 16:00 Shrewsbury Oxford Utd
07.03. 16:00 Southend Bristol Rovers
07.03. 16:00 Sunderland Gillingham FC
07.03. 16:00 Wycombe Bury
Omgång 38
14.03. 16:00 Blackpool Sunderland
14.03. 16:00 Bolton Peterborough
14.03. 16:00 Bristol Rovers Ipswich
14.03. 16:00 Burton Wycombe
14.03. 16:00 Bury Rochdale
14.03. 16:00 Coventry Shrewsbury
14.03. 16:00 Doncaster AFC Wimbledon
14.03. 16:00 Gillingham FC Fleetwood
14.03. 16:00 Oxford Utd Milton Keynes
14.03. 16:00 Portsmouth Accrington
14.03. 16:00 Rotherham Southend
14.03. 16:00 Tranmere Lincoln
Omgång 39
21.03. 16:00 Accrington Doncaster
21.03. 16:00 AFC Wimbledon Tranmere
21.03. 16:00 Fleetwood Rotherham
21.03. 16:00 Ipswich Portsmouth
21.03. 16:00 Lincoln Coventry
21.03. 16:00 Milton Keynes Gillingham FC
21.03. 16:00 Peterborough Bristol Rovers
21.03. 16:00 Rochdale Burton
21.03. 16:00 Shrewsbury Blackpool
21.03. 16:00 Southend Bolton
21.03. 16:00 Sunderland Bury
21.03. 16:00 Wycombe Oxford Utd
Omgång 40
28.03. 16:00 Accrington Coventry
28.03. 16:00 Bristol Rovers Rochdale
28.03. 16:00 Burton Doncaster
28.03. 16:00 Bury Ipswich
28.03. 16:00 Fleetwood Bolton
28.03. 16:00 Lincoln AFC Wimbledon
28.03. 16:00 Oxford Utd Portsmouth
28.03. 16:00 Peterborough Blackpool
28.03. 16:00 Rotherham Gillingham FC
28.03. 16:00 Shrewsbury Wycombe
28.03. 16:00 Southend Sunderland
28.03. 16:00 Tranmere Milton Keynes
Omgång 41
04.04. 16:00 AFC Wimbledon Bury
04.04. 16:00 Blackpool Burton
04.04. 16:00 Bolton Lincoln
04.04. 16:00 Coventry Peterborough
04.04. 16:00 Doncaster Tranmere
04.04. 16:00 Gillingham FC Accrington
04.04. 16:00 Ipswich Southend
04.04. 16:00 Milton Keynes Fleetwood
04.04. 16:00 Portsmouth Bristol Rovers
04.04. 16:00 Rochdale Oxford Utd
04.04. 16:00 Sunderland Shrewsbury
04.04. 16:00 Wycombe Rotherham
Omgång 42
09.04. 20:45 Bury Tranmere
10.04. 14:00 Oxford Utd Bristol Rovers
10.04. 16:00 Accrington Fleetwood
10.04. 16:00 AFC Wimbledon Sunderland
10.04. 16:00 Blackpool Rochdale
10.04. 16:00 Burton Shrewsbury
10.04. 16:00 Gillingham FC Coventry
10.04. 16:00 Ipswich Bolton
10.04. 16:00 Lincoln Doncaster
10.04. 16:00 Peterborough Milton Keynes
10.04. 16:00 Rotherham Portsmouth
10.04. 16:00 Southend Wycombe
Omgång 43
13.04. 16:00 Bristol Rovers Burton
13.04. 16:00 Coventry Oxford Utd
13.04. 16:00 Doncaster Bury
13.04. 16:00 Fleetwood Lincoln
13.04. 16:00 Milton Keynes Accrington
13.04. 16:00 Portsmouth Blackpool
13.04. 16:00 Rochdale Southend
13.04. 16:00 Shrewsbury Ipswich
13.04. 16:00 Sunderland Peterborough
13.04. 16:00 Tranmere Rotherham
13.04. 16:00 Wycombe AFC Wimbledon
14.04. 21:00 Bolton Gillingham FC
Omgång 44
18.04. 13:00 Bury Bolton
18.04. 16:00 Accrington Bristol Rovers
18.04. 16:00 AFC Wimbledon Milton Keynes
18.04. 16:00 Blackpool Coventry
18.04. 16:00 Burton Sunderland
18.04. 16:00 Gillingham FC Tranmere
18.04. 16:00 Ipswich Rochdale
18.04. 16:00 Lincoln Wycombe
18.04. 16:00 Oxford Utd Fleetwood
18.04. 16:00 Peterborough Shrewsbury
18.04. 16:00 Rotherham Doncaster
18.04. 16:00 Southend Portsmouth
Omgång 45
25.04. 16:00 Bolton Rotherham
25.04. 16:00 Bristol Rovers Lincoln
25.04. 16:00 Coventry Burton
25.04. 16:00 Doncaster Ipswich
25.04. 16:00 Fleetwood Southend
25.04. 16:00 Milton Keynes Blackpool
25.04. 16:00 Portsmouth Bury
25.04. 16:00 Rochdale Peterborough
25.04. 16:00 Shrewsbury AFC Wimbledon
25.04. 16:00 Sunderland Accrington
25.04. 16:00 Tranmere Oxford Utd
25.04. 16:00 Wycombe Gillingham FC
Omgång 46
03.05. 13:00 Accrington Wycombe
03.05. 13:00 AFC Wimbledon Coventry
03.05. 13:00 Blackpool Doncaster
03.05. 13:00 Burton Portsmouth
03.05. 13:00 Bury Fleetwood
03.05. 13:00 Gillingham FC Bristol Rovers
03.05. 13:00 Ipswich Milton Keynes
03.05. 13:00 Lincoln Rochdale
03.05. 13:00 Oxford Utd Bolton
03.05. 13:00 Peterborough Tranmere
03.05. 13:00 Rotherham Sunderland
03.05. 13:00 Southend Shrewsbury

 

Oddsbonusar

Speciellt framtagna oddsbonusar För dig som gillar sidan om:  Spelschema League One 2019 .

 

Spelschema för Premier League Säsongen 2019 – 2020 »

Testa våran målservice ,  Målservicen uppdateras automatiskt  »

 Ny Oddsbonus för nya spelare på Mrgreen  »

SPELA LAGOM PÅ SIDAN :  Spelschema League One 2019

18+ | Spela ansvarsfullt | www.stodlinjen.se | Regler & Villkor gäller  .

Glöm Inte att det är ett spel du spelar , spela bara för den summa som du känner att du har råd att Spendera .

Please follow and like us On social media

Kommentarer är stängda

Tema av Anders Norén

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com